Ogłoszenia duszpasterskie – Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020, Rzeszów – Fara

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Można wpłacać indywidualne ofiary na Stowarzyszenie Przyjaciół Seminarium. O 12 15 Droga Betlejemska.
  2. W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte jak w każdą niedzielę. W tym dniu jest obowiązek uczestnictwa we Mszy świętej. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Składka przeznaczona jest na misje. O godz. 12 00, spod Hali na Podpromiu wyruszy Orszak Trzech Króli.
  3. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przypadają: 35 rocznica konsekracji Ks. Bpa Kazimierza Górnego i 32 rocznica konsekracji Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego.
  4. Od wtorku dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej.
  5. W sobotę spotkanie opłatkowe dla Rady Duszpasterskiej i grup parafialnych o godz. 16 00.
  6. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Na Mszy o 12.15 będziemy kolędować i adorować żłóbek Pana Jezusa. Po Mszy świętej Bractwo Dzieciątka Jezus będzie rozprowadzać medaliki, koronki i biuletyny związane z kultem Dzieciątka Jezus. Modlimy się z Duszpasterstwem Nauczycieli w intencji w intencji szkół Rzeszowa.
  7. W zakrystii jest do nabycia Kalendarz Misyjny (cena: 5 zł.).
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
  9. Msza święta za parafian o godz. 6:30.
  10. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Robert]