Ogłoszenia duszpasterskie – 6 Niedziela Zwykła – 16.02.2020, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj Rocznica Porozumień Rzeszowsko – Ustrzyckich. Msza święta ‘za Ojczyznę’ o godz. 11:00.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  w sobotę – Święto katedry św. Piotra Apostoła.
 3. W poniedziałek (17 lutego) na Mszy św. o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. Bp Stanisława Jamrozka, będziemy modlić się w intencji sportowców, trenerów i działaczy klubów Rzeszowa i okolic.
 4. W środę (19 lutego) - 19 dzień miesiąca. Na Mszy wieczornej nowenna ku czci patronów naszej diecezji św. Józefa Sebastiana Pelczara i bł. Karoliny. Po mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa ks. Tomasza).
 5. W czwartek (20 lutego) - w naszej parafii będziemy przeżywać „most modlitwy” w łączności z Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie. Będziemy modlić się za księży przełożonych i kleryków z naszego seminarium oraz o nowe powołania. Z tej racji po Mszy świętej wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Jest to także 3 czwartek miesiąca - na Mszy wieczornej będziemy się także modlić za szkoły i nauczycieli z Rzeszowa i okolic za wstawiennictwem bł. Natalii Tułasiewicz.
 6. W piątek (21 lutego) - 3 piątek miesiąca. Po Mszy wieczornej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a następnie spotkanie Akcji Katolickiej.
 7. W niedzielę (23 lutego) Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, zaprasza młodzież męską, uczniów szkół średnich, członków LSO oraz innych grup i stowarzyszeń kościelnych, studentów oraz wszystkich stawiających sobie pytanie o kształt swojego życia na dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Będzie on miał miejsce w Seminarium Duchownym w Rzeszowie. Rozpoczęcie o godz. 10.00.
 8. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla młodzieży z kl. 7 odbędzie się 3 marca po Mszy Świętej wieczornej (grupa ks. Roberta).
 9. Msza Święta za parafian o godz. 6:30.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
 11. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczynającym się tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Wojciech]