Ogłoszenia duszpasterskie – 3. Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj nabożeństwo „Gorzkich żali” z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Składka zbierana w trakcie nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do „Bożego Grobu”. Można także wpłacać ofiary indywidualne.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  w czwartek –uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, w naszej świątyni Msza przy ołtarzu św. Józefa o godz. 8.30.
 3. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza „Baranki Wielkanocne” oraz Paschałki. Złożone z tej okazji ofiary będą przeznaczona na akcje charytatywne w naszej parafii. Prosimy także o składanie produktów trwałych do kosza który jest wystawiony przed Ołtarzem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można wpłacać także ofiary indywidualne przeznaczone na pomoc dla biednych rodzin.
 4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za przeprowadzenie zbiórki i złożone ofiary na rzecz misji. Zebraliśmy 2237 zł.
 5. W czwartek (19 marca) na Mszy wieczornej modlimy się za nauczycieli i uczniów z Rzeszowa i okolic za wstawiennictwem bł. Natalii Tułasiewicz.
 6. W piątek (20 marca) po Mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 7. Zachęcamy do uczestnictwa w wielkopostnych nabożeństwach: Droga Krzyżowa - piątek 9.00 i 17.30, a Gorzkie żale – niedziela godz. 17.00.
 8. Za tydzień IV niedziela Wielkiego Postu tzw. Leatare - niedziela radości z powodu zbliżających się Świąt Paschalnych. O 17.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
 9. Msza Święta za parafian o godz. 6:30.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
 11. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczynającym się tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Wojciech]