Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12.04.2020, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji wszystkim parafianom oraz gościom życzymy, by Chrystus który powstał z martwych, darzył Was wszelkimi potrzebnymi darami w życiu rodzinnym i osobistym. Bardzo dziękujemy Wam za każde dobre słowo i Waszą życzliwość w tym trudnym czasie.
  W związku ze świętami życzenia przesłali nam przedstawiciele Kurii Biskupiej, Wyższego Seminarium Duchownego, Radia Via, Parlamentarzystów, Samorządów, organizacji, firm, osoby indywidualne oraz Księża Biskupi.
 2. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy o godz. 19:30. Msza o godz. 11:00 transmitowana będzie przez parafialnego Facebooka.
 3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim którzy przyczynili się do przeżycia Triduum oraz łączącym się z nami przez media i przeżywającym ten święty czas w swoich domach w gronie rodzinnym.
 4. Trwa nowenna przygotowująca nas do Uroczystości Miłosierdzia Bożego - codziennie po Mszach wieczornych.
 5. W tym tygodniu 3-ci czwartek miesiąca. Na Mszy wieczornej modlimy się za wstawiennictwem bł. Natalii za nauczycieli i uczniów z Rzeszowa i okolic.
 6. W dalszym ciągu trwają ograniczenia związane z uczestnictwem we Mszach świętych. Pamiętajmy o przestrzeganiu wprowadzonych zasad.
 7. W przyszłą niedzielę - Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msza o godz. 11.00 będzie transmitowana przez parafialnego Facebooka.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
 9. Msza święta za parafian o godz. 6:30.
 10. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Wojciech]