Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela Zwykła – 16.08.2020, Rzeszów – Fara

 1. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  poniedziałek - wspomnienie św. Jacka, kapłana;
  czwartek - wspomnienie św. Bernarda, opata;
  piątek - Piusa X, papieża;
  sobota - Najświętszej Maryi Panny Królowej.
 2. W środę (19 sierpnia) - Po Mszy o godz. 19.00 nabożeństwo do patronów naszej diecezji - bł. Karoliny Kózki i św. bp Józefa Sebastiana Pelczara.
 3. W piątek (21 sierpnia) – 3 piątek miesiąca – po Mszy wieczornej koronka do Bożego miłosierdzia.
 4. Zbliża się czas zmian duszpasterskich w naszej diecezji. Decyzją Ks. Biskupa nasz wikariusz ks. Łukasz Chmielewski otrzymał nominację na probostwo w parafii św. Jana Pawła II w Rzeszowie. Dziękujemy Ks. Łukaszowi za kilkuletnią, gorliwą posługę w naszej parafii i życzymy Mu wielu łask Bożych i opieki św. Jana Pawła II w tworzeniu wspólnoty parafialnej.
  Również dokonano zmiany wśród Sióstr Felicjanek pracujących w naszej parafii. Siostra Wanda zostaje przełożoną, katechetką s. Regina a posługę w kościele podejmie s. Pauletta. Odchodzącym dziękujemy a przychodzącym życzymy owocnej pracy w parafii.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
 6. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Wojciech]