Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna - rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony
  z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku będzie czytany ‘List do Rzymian’. Przy dekoracji będzie wystawiony koszyk z fragmentami (sigla) Pisma Świętego, które należy zabrać i w domu odczytać. W związku z Tygodniem Biblijnym zapraszamy szczególnie na wieczorne msze święte.
 2. Dziś o godz. 12:15 msza święta z udziałem harcerzy.
 3. W środę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 18:00.
  O godz. 20:00 Nieszpory z katechezą.
 4. W tym tygodniu przypada 3-ci czwartek miesiąca, na Mszy o 18:00 modlimy się za wstawiennictwem bł. Natalii Tułasiewicz w intencji uczniów i nauczycieli z Rzeszowa i okolic.
 5. Również w czwartek odbędzie się wprowadzenie obrazu bł. Marii Angeli Truszkowskiej – założycielki Zgromadzenia Sióstr Felicjanek, które pracują w naszej parafii.
 6. W przyszłą niedzielę (IV Niedzielę Wielkanocną, 22 kwietnia) przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza – patronalne święto Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła i rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa
  i Życia Konsekrowanego.
 7. Również w niedzielę (22 kwietnia) przeżywać będziemy Uroczystość odpustową ku czci św. Wojciecha. Suma odpustowa pod przewodnictwem J.E. Bpa Kazimierza Górnego o godzinie 12:15. Zapraszamy do licznego udziału.
 8. W sobotę, 28 kwietnia 2018 r., w stulecie święceń kapłańskich św. Maksymiliana Marii Kolbego, odbędzie się w Niepokalanowie I Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka oraz wspólnot i osób modlących się za kapłanów – szczegóły na plakacie.
 9. Msza św. za parafian została odprawiona o godz. 6:30.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. (Wyłożona jest gazetka z ogłoszeniami parafialnymi ‘Fara’).
 11. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych
  w rozpoczętym nowym tygodniu.