Ogłoszenia duszpasterskie - 21 Niedziela zwykła 23.08.2020 r. Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (23 sierpnia) - 23 Niedziela zwykła, a także wspomnienie Bł. Władysława Findysza i 15-rocznica Jego Beatyfikacji. Poświęcenie krzyża i suma odpustowa odbędzie się w Nowym Żmigrodzie o godz. 11 00 z udziałem księży biskupów.
 2. Posługę w naszej parafii będzie pełnił ks. Rafał Przędzik - notariusz Sądu Biskupiego w Rzeszowie. Życzymy mu dużo łask i Błogosławieństwa Bożego.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  - poniedziałek – Święto św. Bartłomieja Apostoła,
  - środa - Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte o 6.30, 8.00, 9 30, 15.30, 19. 00,
  - czwartek - Św. Moniki,
  - piątek - św. Augustyna,
  - sobota - Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 4. We wtorek (25 sierpnia) o godz. 18. 30 Nowenna do Dzieciątka Jezus z odczytaniem próśb i podziękowań.
 5. W przyszłą niedzielę (30 sierpnia) w Katedrze Rzeszowskiej odbędą się Dożynki Diecezjalne - dziękczynienie za tegoroczne zbiory i modlitwa o Boże Błogosławieństwo dla pracy rolników. Rozpoczęcie o godz. 11 00, a Msza święta o 12 00.
 6. 31 sierpnia, w poniedziałek, w naszej parafii będziemy przeżywać peregrynację obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Solidarności i relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Szczegółowy program podamy w najbliższą niedzielę.
 7. Składamy podziękowanie za ofiary złożone do puszek na ofiary tragedii w Bejrucie. Zebraliśmy 5 564 zł.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej ”Fara”.
 9. Wszystkim parafianom, oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.