• a.jpg
 • b.jpg
 • c.jpg
 • d.jpg
 • e.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie - 23 Niedziela zwykła - 06.09.2020 r. Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (6 września) – niedziela adoracyjna. Po Mszy Świętej o 12.15 - droga betlejemska. Od dzisiaj zapraszamy wszystkie dzieci na Msze św. z kazaniem dla dzieci, w każdą niedzielę o godz. 12.15. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie i cele diecezjalne.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  - we wtorek- święto Narodzenia NMP, (MB Siewnej). W tym dniu zgodnie z tradycją święci się ziarno do siewu. W naszej świątyni poświęcenie na Mszy wieczornej,
  - w sobotę - uroczystość NMP Rzeszowskiej.
 3. We wtorek (8 września) zapraszamy dzieci z klas 3 wraz z rodzicami, którzy chcą w naszej parafii przystąpić do I spowiedzi i Komunii świętej. Spotkanie odbędzie się po Mszy o godz. 19.00. (Dzieci do tych sakramentów powinny przystąpić w parafii zamieszkania).
 4. Trwają zapisy dla młodzieży z klas 8 , która chce w naszej parafii przygotowywać się do sakramentu bierzmowania. Można zgłaszać się w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zapraszamy.
 5. W sobotę (12 września) uroczystość NMP Rzeszowskiej, patronki miasta. Suma Pontyfikalna w „Ogrodach Bernardyńskich” o godz.18.00. Szczegółowy plan odpustu na plakacie.
 6. Urząd Miasta Rzeszowa informuje, że w dniach 12 i 13 września (sobota i niedziela) przewiduje się całkowite zamknięcie lub znaczne ograniczenie ruchu w centrum Rzeszowa oraz na terenie osiedli Przybyszówka, Zalesie i Słocina z racji zaplanowanego wyścigu kolarskiego.
 7. Od bieżącego miesiąca wznawiamy działalność grup duszpasterskich z zachowaniem norm sanitarnych.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej ”Fara”. Msza za parafian została odprawiona przez Księdza Proboszcza w parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara.
 9. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.
Prywatność
Użytkownik może w każdym czasie samodzielnie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, np. wyłączając możliwość ich przechowywania na urządzeniu użytkownika lub określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień, użytkownik może dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Użytkownik może w każdej chwili usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.