Ogłoszenia duszpasterskie – 30 Niedziela zwykła – 25.10.2020, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj przeżywamy Rocznicę Poświęcenia Kościoła. Modlimy się w intencji budowniczych, ofiarodawców i tych, którzy troszczą się o naszą świątynię.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  - w środę – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 3. W sobotę (31 października) zakończenie nabożeństw różańcowych i tygodnia misyjnego. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych otrzymają upominki.
 4. W listopadzie wypominki za zmarłych odprawiane będą o godz. 17.30. Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach. Wypełnione najlepiej drukowanymi literami i z imionami w mianowniku można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Modlitwę różańcową za zmarłych rozpoczniemy 3 listopada.
 5. W przyszła niedzielę (1 listopada) – Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to równocześnie pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na WSD w Rzeszowie i cele diecezjalne. Msze święte jak w niedzielę. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości z okazji Wszystkich Świętych będą odprawione prywatnie na cmentarzach - rozpoczęcie Mszy św. o godz. 14.00. Nie będzie procesji żałobnych po cmentarzu.
 6. Dziękujemy za podjętą modlitwę i za złożone w ostatnią niedzielę ofiary na Misje Święte.
 7. Przypominamy aby stosować się do obowiązujących zaleceń dotyczących przebywania w miejscach kultu. Należy zachować stosowne odległości i zasłaniać usta i nos.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej FARA.
 9. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.