Ogłoszenia duszpasterskie - 2 Niedziela Adwentu 6.12.2020 r. Rzeszów – Fara

  1. Dzisiaj (6 grudnia) - „niedziela adoracyjna”. Przeżywamy także XXI Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu zbiórka do puszek. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  2. We wtorek (8 grudnia) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o godz. 6.30, 8.00 9.30, 15.30 i 18.00. Godzina Łaski z wystawieniem Najświętszego Sakramentu: 12.00 - 13.00. W tym dniu, na godz. 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej z rodzicami – otrzymają medaliki NMP.
  3. W tym tygodniu w środę, czwartek, piątek i sobotę wypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.
  4. Przy ołtarzu Serca Jezusa jest wystawiony kosz na produkty żywnościowe dla potrzebujących. Zachęcamy do nabycia świec Caritas na stół wigilijny.
  5. Zachęcamy do zamówienia prenumeraty pisma dla dzieci „Staś”. Zapisy w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę (13 grudnia) dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca Świętego Franciszka i Ojczyzny. Jest to także 39 rocznica wprowadzenia „Stanu Wojennego”. Z tej okazji o godz. 12.15 Msza święta w intencji Ojczyzny. Na Mszy św. o godz. 18.00 przekazanie Harcerzom Betlejemskiego Światła Pokoju.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej ”Fara”. Jest dostępna także bezpłatna gazetka o Bł. ks. Michale McGivney – założycielu Rycerzy Kolumba.
  8. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.