Ogłoszenia duszpasterskie - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu - 03.01.2021, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (3 styczeń) 1 Niedziela miesiąca - adoracyjna. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Można też wpłacać ofiary indywidualne na ten cel.
 2. W środę (6 stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego – (Trzech Króli). Msze święte jak w każdą niedzielę z poświęceniem kredy i kadzidła. Składka na misje. W kościele Trójcy św. Msza św. o 8 00 także z poświęcenie kadzidła i kredy. Jest to również rocznica sakry biskupiej – Ks. Bp. Kazimierza (36) i Ks. Bp Edwarda (33). Jest to święto obowiązkowe.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Jerycho różańcowe od 17 00.
 4. W przyszłą niedzielę (10 stycznia) – Święto Chrztu Pańskiego – kończy się okres Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
 5. W związku z pandemią w tym roku „kolęda” – wizyta duszpasterska będzie miała inną formę. Zapraszamy do świątyni w następną niedzielę wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z Błogosławieństwem rodzin i domów w świątyni parafialnej. Po każdej Mszy świętej będzie spotkanie.
  Przedstawicieli rodzin, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu w niedzielę, zapraszamy w tygodniu, po wieczornej Mszy świętej:
  - poniedziałek – Rejon Baldachówki i ulice obok,
  - wtorek – ulice wokół Rynku,
  - środa – ulice 8 marca, Piłsudskiego i Targowa,
  - czwartek – ulice Orzeszkowej, Śniadeckich, Siemiradzkiego i Styki,
  - piątek – ulice Fredry, Batorego i obok Dworca.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej FARA.
 7. Wszystkim parafianom, oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.