Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 04.04.2021, Rzeszów – Fara

 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji wszystkim parafianom oraz gościom życzymy by Chrystus, który powstał z martwych, darzył Was wszelkimi potrzebnymi darami w życiu rodzinnym i osobistym.
  Dziś także I Niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele diecezjalne.
 2. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – Msze święte jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy o godz. 19:30. Składka jest przeznaczona na uczelnie katolickie.
 3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego oraz łączącym się z nami przez media i przeżywającym ten święty czas w swoich domach w gronie rodzinnym.
 4. Trwa nowenna przygotowująca nas do Uroczystości Miłosierdzia Bożego – codziennie po Mszach Wieczornych.
 5. W piątek, ze względu na Oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Z racji Świąt Wielkanocnych otrzymaliśmy liczne życzenia od Władz Państwowych, Samorządowych i lokalnych, instytucji Kościelnych i osób indywidualnych, a przez nasze ręce przekazujemy Wam te życzenia.
 7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Składka będzie przeznaczona na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Przy ołtarzu MB Nieustającej pomocy będzie też można składać skarbonki z jałmużną wielkopostną.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
 9. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.