Ogłoszenia duszpasterskie – 11 Niedziela zwykła – 13.06.2021, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (13 czerwca) przeżywamy 11 Niedzielę zwykłą. Jest to Niedziela adoracyjna z Aktem zawierzenia NSPJ. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00. Młodzież z KSM prowadzi zbiórkę do puszek na remont Domu Diecezjalnego KSM.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  w czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
 3. W czwartek (17 czerwca) na Mszy o godz. 19.00, modlimy się w intencji szkół, uczniów i nauczycieli z Rzeszowa i okolic za wstawiennictwem Bł. Natalii Tułasiewicz.
 4. W piątek (18 czerwca) po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 5. W sobotę (19 czerwca) Na Mszy wieczornej modlimy się za całą naszą diecezję za wstawiennictwem patronów - św. Józefa Sebastiana Pelczara i Bł. Karoliny. Jest to także dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. O godz. 20.30 w naszej świątyni odbędzie się koncert muzyki poważnej. Wstęp wolny. Zapraszamy.
 6. W następną niedzielę (20 czerwca) będziemy obchodzić w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. O godz. 17.00 Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego. Szczegóły na plakacie. Zachęcamy do uczestnictwa.
 7. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Rzeszowskiej Farze organizuje pielgrzymkę do Zakopanego. Zapisy w zakrystii w niedzielę po Mszy o 8.00.
 8. Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa podziękowanie naszej wspólnocie parafialnej za wzięcie udziału tegorocznej akcji „Pola Nadziei”. Zebrano kwotę 2600 zł. Bóg zapłać.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej FARA.
 10. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.