Ogłoszenia duszpasterskie - 9. Niedziela Zwykła - 03.06.2018, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (03.06.2018) – 9. niedziela zwykła - Pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszy o godz. 12:15 - Droga Betlejemska. Składka na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne. Trwa ‘Oktawa Bożego Ciała’, zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci do uczestnictwa w procesji o godz. 18:30.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  • we wtorek - Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika;
  • w piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,
  • w sobotę – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 3. W środę Nieszpory za Rzeszów o godz. 20:00.
 4. W czwartek (I-szy czwartek miesiąca) - ‘Jerycho różańcowe’ o godz. 18:00. W tym dniu również zakończenie ‘Oktawy Bożego Ciała’. Poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci o godz. 18:30.
 5. W piątek - Uroczystość NSPJ. O godz. 19:00 Msza św. z aktem oddania się Sercu Jezusowemu; można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Także w tym dniu w naszej parafii będziemy przeżywać comiesięczne bierzmowanie.
 6. W sobotę w naszej diecezji przeżywać będziemy Dzień Świętości Kapłańskiej. Prosimy o modlitwę w intencji księży w naszej diecezji.
 7. W następną niedzielę (10 czerwca) - Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św.
  o godz. 8:30. Przeżywać będziemy także w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin, połączony z Marszem dla Życia i Rodziny. (przeczytać zaproszenie Bpa).
 8. Msza za parafian została odprawiona o 6:30.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz naszej parafialnej gazetki „Fara”.
 10. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych
  w rozpoczętym nowym tygodniu.