Ogłoszenia duszpasterskie – 25 Niedziela Zwykła – 23.09.2018, Rzeszów – Fara

 1. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  w czwartek – Wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera,
  w piątek – Wspomnienie św. Wacława, męczennika,
  w sobotę – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 2. We wtorek (25 dzień miesiąca) - Nabożeństwo do Dzieciątka Jezus z odczytaniem próśb i podziękowań o godz. 18:30. Zapraszamy.
 3. W środę na Mszę św. o godz. 19:00 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 4. W czwartek przypada kolejna rocznica śmierci ks. Marka Barcia; na mszy świętej wieczornej będziemy modlić się w jego intencji.
 5. W sobotę (13 października) odbędzie się III Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka” do Krakowa-Łagiewnik. Szczegółowe informacje na plakacie.
 6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na ośrodek w Myczkowcach.
 7. Również w przyszłą niedzielę (30 września) Centrum Medyczne „Medyk” organizuje „Dzień Serca”. Rozpoczęcie o godz. 12:15 w naszym kościele. Od godz. 13:00 na rzeszowskim rynku odbywać się będzie festyn edukacyjno-rekreacyjny.
 8. Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Konarskiego zwraca się z prośbą o wsparcie inicjatywy upamiętnienia 100-lecia narodzin Niepodległości. Na dziedzińcu szkoły posadowiony zostanie pamiątkowy głaz wraz z tablicą ‘W Stulecie Niepodległej…’. Dziś przed świątynią wolontariusze będą zbierać datki do puszek na ten cel.
 9. Msza za parafian została odprawiona o 6:30.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz naszej parafialnej gazetki „FARA”.
 11. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.