Ogłoszenia duszpasterskie – 27 Niedziela Zwykła – 07.10.2018, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj - ‘pierwsza niedziela miesiąca’ - niedziela adoracyjna. Składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Można wpłacać ofiary na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Droga Betlejemska na Mszy św. o godzinie 12:15.
 2. Dziś także (7 października) - Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na RZESZOWSKĄ PROCESJĘ RÓŻAŃCOWĄ o godzinie 15:00. Miejsce rozpoczęcia: Plac Śreniawitów.
 3. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  w sobotę – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
 4. Zapraszamy na ‘Nabożeństwa Różańcowe’ – codziennie o godz. 17:30.
 5. We wtorek - zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z Rodzicami, na Mszy świętej (godz. 18:00) dzieci otrzymają różańce.
 6. W środę na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 7. W środę również - na Mszy świętej o godzinie 18:00 (w 10-ty dzień miesiąca) modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. Trwamy na Nowennie za Ojczyznę, związanej z 100-tną rocznicą odzyskania niepodległości.
 8. Także w środę (10.10) - W Zgromadzeniu Sióstr Felicjanek: ŚWIĘTO BŁ. MARII ANGELI TRUSZKOWSKIEJ, DZIEWICY. Siostry Felicjanki pracują w naszej parafii, stąd też ‘Nabożeństwo Różańcowe’ w tym dniu z rozważaniem myśli Błogosławionej.
 9. W sobotę – Biskup Edward Białogłowski obchodzi swoje imieniny; prosimy o modlitwę w intencji Solenizanta.
 10. W przyszłą niedzielę - (druga niedziela miesiąca) – zmiana ‘tajemnic różańcowych’ po Mszy świętej o godz. 8:00.
 11. Także w przyszłą niedzielę – przeżywać będziemy 18. Dzień Papieski pod hasłem: ‘Promieniowanie Ojcostwa’. Jest to jednocześnie Dzień Edukacji Narodowej.
 12. Msza za parafian została odprawiona o 6:30.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz naszej parafialnej gazetki „FARA”.
 14. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.