Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrystusa Króla – 25.11.2018, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM - u. O 12.00 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Jana Wątroby w Katedrze Rzeszowskiej. Również w tym dniu odpust w parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego – suma o 12 00. Dzisiaj odnawiamy Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Dzisiaj można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  - piątek – Święto św. Andrzeja Apostoła
 3. We wtorek o 16.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
 4. W środę spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania o godz. 18.00 i po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo I soboty o 8.00, o 8.30 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP. O 9.00 udamy się do chorych. Spotkanie Bractwa Szkaplerznego o 17.00. W czasie Mszy św. o 18.00 można przyjąć szkaplerz.
 6. W następną niedzielę rozpoczniemy adwent. Msze roratnie codziennie o 18.00. Zachęcamy dorosłych, a także dzieci do uczestnictwa w roratach z lampionami. Codziennie o 17.45 będą śpiewane godzinki.
 7. W następną niedzielę 2 grudnia do naszej parafii zawita św. Mikołaj. Po Mszy św. o 12.15 odbędzie się spotkanie. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt w zakrystii.
 8. Od I niedzieli adwentu będzie wystawiony kosz na produkty żywnościowe, aby wspomóc naszych parafian w trudnej sytuacji materialnej. W związku z tym zostały wyłożone torby miłosierdzia przy ołtarzu Serca Jezusa. Prosimy je zabrać, napełnić produktami i przynieść do kosza.
 9. Trwają zapisy do Bierzmowania młodzieży z klas 7. Można się zapisać codziennie w kancelarii parafialnej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w adwencie.
 10. Msza św. za parafian była odprawiona o 6.30. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki Fara.
 11. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych opieki Matki Najświętszej.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Robert]