Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu - 1.03.2020 r. Rzeszów – Fara

  1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu i miesiąca. Po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. O 12 15 Droga Betlejemska. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. O 17 00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii krzyża przez ojców i mężczyzn. Składka na Gorzkich żalach jest przeznaczona na grób pański.
  2. Dzisiaj o 13 30 Msza św. z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.
  3. We wtorek 3 marca, spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas 7 (grupa ks. Roberta), a w środę grupa ks. Tomasza.
  4. W środę święto św. Kazimierza Królewicza i dzień imienin ks. Bpa Kazimierza Górnego. Pamiętajmy w modlitwach o Jego osobie.
  5. W tym tygodniu, pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Jerycho różańcowe o godz. 17 00. W pierwszy piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17 00. Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8 30. W pierwszą sobotę Różaniec Fatimski o 8 00 i Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 8 30. Chorych odwiedzimy od godz. 9 00. O godz. 17 00 spotkanie Bractwa Szkaplerznego.
  6. Caritas, Bliźni w potrzebie zachęca do oddawania 1 % na potrzebujących. (ulotki przy wyjściu z kościoła).
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8 00 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Przy wyjściu z kościoła na ołtarzach bocznych są wyłożone skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Zebrane ofiary złożymy w kościele w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej bezpłatnej gazetki „Fara”.
  10. Wszystkim parafianom, oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Robert]