Ogłoszenia duszpasterskie – 2 Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (8 marca) niedziela „Ad Gentes”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Prosimy o modlitwę oraz pomoc materialną na ten cel, którą można składać do puszek przy wyjściu z kościoła.
  O godz. 17:00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Na zakończenie ucałowanie relikwii Krzyża Świętego przez kobiety i matki. Składka zbierana w trakcie nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.
 2. W środę o godz. 20:00 „Nieszpory za Rzeszów” połączone z katechezą sakramentalną.
 3. W czwartek i w piątek młodzież z ZSZ będzie przeżywać rekolekcje. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
 4. W piątek 7 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Jest to dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca Świętego i Ojczyzny. Na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (grupa ks. Tomasza).
 5. Od 13 marca br. wchodzi na ekrany film pt. „Zieja” opowiadający w fabularny sposób o historii życia ks. prałata Jana Ziei, gorliwego kapłana i szczerego patrioty.
 6. 21 marca odbędzie się pielgrzymka obrońców życia na Jasną Górę. Informacja w kancelarii parafialnej.
 7. Msza Święta za parafian o godz. 6:30.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
 9. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczynającym się tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Tomasz]