Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Wszystkich Świętych 1.11.2020 r. Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to także pierwsza niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
 2. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W naszym kościele o godz. 17 30 Nabożeństwo za Zmarłych z procesją do pięciu stacji. W całym miesiącu listopadzie można zyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem odpustu jest stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechu, Komunia święta, modlitwa Wierzę w Boga, Ojcze nasz i dowolna modlitwa w intencjach Ojca świętego. 2 listopada Msza święta w kościele Trójcy świętej o godz. 17 00.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  - środa – św. Karola Boromeusza - biskupa.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. W czwartek Jerycho Różańcowe o 17 00. Rozpoczynamy comiesięczną modlitwę o powołania kapłańskie. W piątek, spowiedź rano podczas Mszy świętych a po południu od 17 00. Msza wotywna ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z Aktem oddania o godz. 8 30. W sobotę Różaniec Fatimski o godz. 8 0. Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 8 30. Chorych odwiedzimy od godz. 9 00. O godz. 17 00 spotkanie Bractwa Szkaplerznego.
 5. W pierwszy piątek kancelaria będzie nieczynna.
 6. Od 3 listopada będą odprawiane wypominki za zmarłych o godz. 17 30. Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach. Wypełnione można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 7. W przyszłą niedzielę 8 listopada XII Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. W tym roku chcemy wesprzeć duchowo i materialnie wiernych żyjących w Republice Środkowo Afrykańskiej. Składka do puszek.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej Fara.
 9. Wszystkim parafianom, oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.