Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła 31.01.2021 r. Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (31 stycznia) - 4 Niedziela zwykła. Obchodzimy światowy Dzień Trędowatych.
 2. W tym tygodniu we wtorek (2 lutego) Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu modlimy się za osoby życia konsekrowanego, o nowe powołania, a szczególnie za Siostry Felicjanki pracujące w naszej Parafii. W tym dniu Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 15.30 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Składka w tym dniu na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji: Sióstr Karmelitanek w Rzeszowie i Sióstr Wizytek w Jaśle.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  w piątek - wspomnienie św. Agaty, na Mszy o godz. 18.00- tradycyjne poświęcenie soli i chleba,
  w sobotę - wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy.
 4. W tym tygodniu przypadają:
  Pierwszy czwartek miesiąca – Jerycho różańcowe od godz. 17.00 z modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź podczas Mszy św. (rano), a popołudniu od godz. 17.00 Msza wotywna o NSPJ z Aktem oddania o godz. 8.30. W pierwszy piątek– Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  Pierwsza sobota miesiąca – Różaniec Fatimski od godz. 8.00. Msza wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.30. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00 Spotkanie Bractwa Szkaplerznego o godz. 17.00. Na Mszy o godz. 18.00 można przyjąć szkaplerz.
 5. W przyszłą niedzielę (7 lutego) niedziela adoracyjna, składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
 6. Dziękujemy za ofiary złożone na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Chorwacji. Zebraliśmy 5 234 zł. Bóg zapłać za ofiarność i przeprowadzenie zbiórki.
 7. W niedzielę 21 lutego w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna parafii przez Ks. Biskupa, która odbywa się co 5 lat. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej bezpłatnej gazetki parafialnej Fara.
 9. Wszystkim parafianom, oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.