• a.jpg
 • b.jpg
 • c.jpg
 • d.jpg
 • e.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie - 2 Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021 r. Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (28 lutego) niedziela zwana „Ad Gentes”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na cele misyjne. Od dzisiaj rozpoczynamy także rekolekcje wielkopostne, które będą trwały przez trzy niedziele ze względu na pandemię. Z tego względu w pierwszą niedzielę miesiąca nie będzie adoracji.
 2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17 00. Składka zbierana w trakcie nabożeństwa jest przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 3. W poniedziałek (1 marca) będziemy przeżywać Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. do naszej parafii na godz. 8 30, a po niej uroczystości patriotyczne pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych przy al. Cieplińskiego.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. 
  W czwartek Jerycho różańcowe od godz. 17 00 - modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. O godz. 8 30 Msza wotywna o NSPJ z aktem oddania, a od 17 00 spowiedź.
  W sobotę o godz. 8 00 Różaniec Fatimski, o 8 30 Msza wotywna o Niepokalanym Sercu NMP. Od godz. 9 00 udamy się do chorych. O godz. 17 00 spotkanie Bractwa Szkaplerznego. Można przyjąć szkaplerz na Mszy wieczornej o godz. 18 00.
 5. W czwartek (4 marca) – Święto św. Kazimierza Królewicza i dzień imienin ks. Bpa Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o Księdzu Biskupie w modlitwie.
 6. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 9 00 i 17 30.
 7. W przyszłą niedzielę (7 marca) – pierwsza niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. W tym dniu będą rozprowadzane „kaziuki” przez Strzelca.
 8. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschałki. Przy ołtarzu Serca Jezusowego wyłożony będzie kosz na produkty żywnościowe dla potrzebujących rodzin z naszej parafii. Można także wpłacać ofiary indywidualne na ten cel.
 9. Składamy podziękowanie wszystkim grupom za zaangażowanie się w przygotowanie wizytacji Ks. Biskupa.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej bezpłatnej gazetki parafialnej FARA.
 11. Wszystkim parafianom, oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu.
Prywatność
Użytkownik może w każdym czasie samodzielnie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, np. wyłączając możliwość ich przechowywania na urządzeniu użytkownika lub określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień, użytkownik może dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Użytkownik może w każdej chwili usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.