Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021, Rzeszów – Fara

  1. Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 17:00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Składka zbierana w trakcie nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.
  2. We wtorek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
  3. 9 marca o godz. 20.55 w TVP1 będzie można obejrzeć film o kard. Stefanie Wyszyńskim zatytułowany ,,Jako w niebie, tak i w Komańczy”. Zachęcamy do obejrzenia.
  4. W sobotę przypada 8 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Jest to dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca Świętego i Ojczyzny.
  5. Przed Ołtarzem Najświętszego Serca Pana Jezusa wystawiony jest kosz, w którym można składać spożywcze produkty dla biednych rodzin z naszej parafii. Można wpłacać także ofiary indywidualne przeznaczone na ten cel.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za przeprowadzenie zbiórki i złożone ofiary na rzecz misji. Zebraliśmy 7390 zł.
  7. Zachęcamy do uczestnictwa w wielkopostnych nabożeństwach: Droga Krzyżowa – w piątki o 9:00 i o 17:30; Gorzkie Żale – w niedzielę o 17:00.
  8. Za tydzień IV Niedziela Wielkiego Postu zwana niedzielą LETARAE, czyli radości w powodu zbliżających się Świąt Paschalnych. Po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic różańcowych. Będzie to ostatni dzień naszych Rekolekcji parafialnych.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej FARA.
  10. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.