Ogłoszenia duszpasterskie – Druga Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021, Rzeszów – Fara

  1. Dzisiaj (11 kwietnia), II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego. Składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Po każdej Mszy Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Odbędzie się ono także o 15.00 w godzinie miłosierdzia.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się 77 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem Jesteśmy wezwani do miłosierdzia. Przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy można składać skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  3. We wtorek (13 kwietnia) na Mszy o godz. 18.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. W czwartek (15 kwietnia) na Mszy wieczornej będziemy modlić się w intencji nauczycieli i uczniów z Rzeszowa i okolic za wstawiennictwem bł. Natalii.
  5. W piątek (16 kwietnia), z racji trzeciego piątku miesiąca po Mszy wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. W przyszła niedzielę (18 kwietnia) rozpocznie się XIII Tydzień Biblijny. W tym roku myśl przewodnią, stanowią słowa Pana Jezusa: Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy nigdy pragnąć nie będzie (J 6,35).
  7. Również w przyszła niedzielę obok kościoła wolontariusze będą rozprowadzać żonkile na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.
  8. Dziękujemy za przygotowanie wystroju naszej świątyni podczas Triduum Siostrze Pauletcie, Panu Kościelnemu oraz Panom Kani i Rzepce a za ufundowanie Paschału - Państwu Decom.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej FARA.
  10. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.