Ogłoszenia duszpasterskie – 2 Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019, Rzeszów – Fara

 1. Dzisiaj (17 marca) Niedziela - "Ad Gentes". Jest to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Prosimy o modlitwę oraz pomoc materialną na ten cel, którą możemy składać do puszek przy wyjściu z kościoła.
  Gorzkie żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17:00. Na zakończenie ucałowanie relikwii Krzyża przez kobiety i matki. Składka zbierana w trakcie nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do „Grobu Pańskiego”. W następna niedzielę ucałowanie relikwii przez młodzież.
 2. W poniedziałek i wtorek Liceum Ogólnokształcące nr 9 przeżywać będzie swoje rekolekcje wielkopostne.
 3. We wtorek (19 marca) Uroczystość świętego Józefa Oblubieńca NMP. Msza święta o godz. 18:00 przy ołtarzu św. Józefa. Jest to dzień modlitwy za Kościół, rodziny, robotników, rzemieślników, ojców i mężów.
 4. W środę (20 marca) spotkanie kandydatów do Bierzmowania o godz. 18:00. Po Mszy spotkanie formacyjne. (grupa ks. Łukasza).
 5. W czwartek (21 marca) przypada „3 czwartek miesiąca”, na mszy o godz. 18:00 modlimy się za uczniów i nauczycieli z Rzeszowa i okolic za wstawiennictwem bł. Natalii Tułasiewicz.
 6. Zachęcamy do uczestnictwa w wielkopostnych nabożeństwach:
  Droga Krzyżowa: piątek, o godz. 9:00 i 17:30,
  Gorzkie Żale: niedziela, o godz. 17:00.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz bezpłatnej (wyłożonej przy wyjściu) gazetki parafialnej „FARA”.
 8. Msza święta za parafian o godz. 6:30.
 9. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.

[w tym tygodniu ogłoszenia redagował i złożył: ks. Wojciech]